Warning: A non-numeric value encountered in /autoinstalator/wordpress1/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5467

System elewacyjny Beltecto jest to kompletny system paneli elewacyjnych, który zapewnia estetyczne i trwałe wykończenie domu.

Jego główne cechy to:

Uniwersalność: system Beltecto może być stosowany zarówno w formie podbitkowej jak i elewacyjnej. Możliwość podwójnego zastosowania jest unikalnym w skali europejskiej rozwiązaniem, które pozwala na harmonijny i spójny z całością wykończenia wygląd

Estetyka: okładzina elewacyjna Beltecto doskonale imituje kolor i strukturę drewna. Jest doskonałą alternatywą dla naturalnego surowca, gdyż przy zachowaniu wszystkich walorów estetycznych jest pozbawiony wad naturalnych drewna.

Wysoka jakość: materiał jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne, biologiczną degradację, chemiczną korozję. Charakteryzuje go wysoka odporność na promieniowanie UV oraz ekologiczność.

Bezproblemowość: system elewacyjny nie wymaga konserwacji, skomplikowanego montażu, remontów. Wysoka jakość materiału zapewnia długotrwały komfort użytkowania oraz oszczędność czasu i pieniędzy.


Interesują Cię elewacje firmy Beltecto?

Skontaktuj się z nami!